Вівторок, 23.04.2024, 09:41
Головна » 2018 » Жовтень » 28 » Осінні новини)
Осінні новини)

Ось і добігла кінця перша навчальна чверть...

Позаду адаптація до навчально-виховного процесу, звикання, нововведення, чимало змін. Попереду осінні канікули - прогулянки в лісі, бабине літо, відпочинок. Ну а вчителям - час підбиття перших підсумків.

І найперше, що хотілося б відмітити - спільна праця, підтримка, згуртування навколо єдиної ідеї дають свої плоди. В останній тиждень перед канікулами відбулося чимало цікавого!

Почалося все з планової  виставки "Дарунки Осені", де були представлені чудові і оригінальні роботи наших учнів. До речі, помилуватися цією красою ще можна, просто завітавши  у школу)

А далі, довгоочікуваний конкурс шкільних красунь "Осіння панночка". З кожного класу  було обрано одну представницю - учасницю, яка плідно готувалася до конкурсу. Це і представлення власного осіннього образу та себе, декламування віршів про осінню пору, проявлення свого найкращого таланту, ну і звичайно - участь у всіх конкурсах на святі. Зокрема, це заплітання коси, відгадування загадок... І за цим всім дійством пильно спостерігало жюрі. Тож у результаті кожна учасниця отримала почесне звання і грамоту - 1 клас Синиця Владислава "Тендітна панночка 2018",    2-А клас Солнарьова Софія "Талановита панночка 2018" , 2-Б клас Гайдук Аріна "Кмітлива панночка 2018", 3 клас Нечай Валерія "Стильна панночка 2018", 4 клас Волонтирець Поліна "Чарівна панночка 2018". Щиро вітаємо дівчаток і невимовно раді за їхні успіхи! Також не залишився непоміченим конкурс-дефіле, у якому прийняли участь усі бажаючі дівчата учениці нашої школи, де демонстрували свої осінні костюми. Всі учасниці отримали грамоти від дирекції школи.

А наприкінці тижня відбулася ще одна щаслива подія. Наші найменші учні були посвячені у першокласники. Їхня перша вчителька Ліна Михайлівна Розумна підготувала своїм першачкам цікавий урок-квест, і в підсумку вони всі отримали таке почесне і відповідальне  звання! І хоч ми їх давно вважаємо повноправними членами нашої шкільної родини, а тепер для підтвердження вони ще й мають сертифікати від дирекції школи. Тож віднині вони гордо звуться учнями Процівської школи! З чим ми їх дуже поздоровляємо.

Плідним видався останній жовтневий тиждень. Та попереду тільки цікаве!

Переглядів: 306 | Додав: olyakinter | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »