Субота, 27.04.2024, 11:47

WELCOME TO "FAIRY-TAIL"!!!

Ось і настало довгоочікуване літо!!!Пора канікул, розваг, веселощів та відпочинку для всіх діток. Хоч в нашій школі нещодавно і пролунав останній дзвоник, проте 6 червня 2016 року  на базі  Процівської ЗОШ розпочала роботу мовна школа під назвою «FAIRY-TAIL» під керівництвом Кириченко Віталіни Олексіївни, в котрій навчались та відпочивали 15 учнів. Навчання розпочиналося о 8.30 і продовжувалося 3 години. Та це був веселий час, проведений з користю.

Щодня  вчителі мовної школи Кунцьо Любов Григорівна та Кінтер Ольга Сергіївна працювали з дітками над проектом, що отримав назву «ANIMALS». Учні розучували віршики, гралися в активні і мовні  ігри, навчалися та переглядали мультики. А ще, спеціально до проекту , діткам було організовано екскурсію на ферму, де вони могли наживо побачити всіх тих тваринок, котрих вони вивчали та пригадати їх назви англійською мовою. На завершення проекту учні виготовили улюблених об'ємних тваринок з паперу, розповідали про них, а кращі учні отримали грамоти за активну участь.

Хоча в школі і робилася ставка на англійську мову, та за традицією нашої початкової школи щоранку учні і вчителі виконували державний гімн і тільки після цього розпочиналася робота за розпорядком. Кожного дня Віталіна Олексіївна і вчителі  проводили  конкурси та забави з  діткам на свіжому повітрі та,  по закінченню,  нагороджували всіх активних учнів наклейками та грамотами. І вдома діти не сиділи без діла – щораз  отримували домашнє творче завдання.

Справжньою розвагою була і фізична мовна розминка. Всі учні вивчили її дуже добре та  з задоволенням виконували зі словами :

One, two, me and you!

One, two, three  you and me!

Four, five, do the jive!

Six, seven, eight, wait,wait, wait!

Nine, ten, let`s  start again!

Другого тижня до нас приєдналися гості з благодійної організації, які проводили з  дітками  цікаві ігри, виготовляли різні вироби та активно долучилися до спільної роботи.

Одним словом, навчання та розваги вдалися на славу і запам’ятаються всім на все літо!

«  Квітень 2024  »