Вівторок, 19.03.2024, 11:32

Учитель — людина, якій за фахом належить відкривати глибини наук, життєву мудрість, передавати навички діяльності. Із його працею свої сподівання пов’язують ті, у чиїх сім’ях зростають діти. Від нього залежить розвиток особистості і міцність основ суспільства.

ДИРЕКТОР  ШКОЛИ

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ,

УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Косовець Оксана Олексіївна

вища категорія

стаж роботи - 36 років

Справжнім учителем є Косовець Оксана Олексіївна, людина з високими моральними якостями та рівнем культури, яка розуміє, що шлях до професії потребує праці над собою, постійного самоформування і самовдосконалення.

Настає час, коли перед кожною людиною постає питання: Ким вона стане? Яку обере професію?
Її мрія здійснилася - вона стала Вчителем. Школа для неї рідний дім, а учні — її діти. Саме вони наповнюють душу енергією, стають джерелом сили і радості. А співпраця з батьками здійснює нові пошуки у педагогічній діяльності, бо саме творчий пошук - це найкращі хвилинки учительського життя.

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Кунцьо Любов Григорівна

перша категорія

стаж роботи - 35 років

Доля взяла своє - вибір її професії упав на вчителя початкових класів. Причина цього - непереборна любов до дітей, м'який і ніжний характер. Кажуть, що вчитель повинен зігріти дітей материнською ласкою, такою ласкою зігріває своїх учнів Кунцьо Любов Григорівна. Тиха, ніби теплий літній вечір. Ніжна, ніби пелюстки червоної троянди. Завжди користується повагою серед колег.

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Розумна Ліна Михайлівна

спеціаліст

стаж роботи - 42 роки

Перша вчителька в серці назавжди, її погляд, ніжна посмішка, материнська турбота. Розумна Ліна Михайлівна - людина надзвичайного характеру, талановитий педагог,  учитель за покликанням. Скільки розгадано з нею загадок, скільки прочитано віршів і казок. Не забудуться ніколи і подорожі дорогами рідного краю.

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ  ТА ВИХОВАТЕЛЬ ГПД

Кінтер Ольга Сергіївна

друга категорія

стаж роботи - 10 років

Завжди мріяла працювати вчителем в сільській школі - і ось її мрія здійснилася! На роботу, до своїх діток вона не йде , а летить...Творча, енергійна, дисциплінована, зібрана. Навколо неї завжди багато дітей. З повагою і шаною вона ставиться до своїх колег.

ВЧИТЕЛЬ  АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ВИХОВАТЕЛЬ ГПД

Шульга Інна Миколаївна

перша категорія

стаж роботи - 16 років

Творча, енергійна, натхненна, сповнена життєвих сил , і просто красуня. Вона заряджає всіх навколо своїм позитивом. Про Інну Миколаївну говорять, що де вона , там завжди радість. Всі свої яскраві ідеї вона реалізує в роботі з дітками, вміло організовує шкільні свята . Здається , що вона завжди готова прийти кожному напоміч.

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ТА ВИХОВАТЕЛЬ ГПД

Свобода Тетяна Василівна

спеціаліст

стаж роботи - 4 роки

Весела, ніжна, добра, натхненна і енергійна - це все про Тетяну Василівну. Вона, як мама, про всіх турбується і піклується, нікого не залишить у біді. Тож і до роботи відноситься відповідально і з творчим підходом. Мислить креативно і сучасно, ідеї втілює на одному подиху, і отримує справнє задоволення від своєї праці!

ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ та АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Пилипенко Альона Олексіївна

молодий спеціаліст

стаж роботи - 2 роки

Альона Олексіївна дуже хотіла працювати з дітками. Кожного разу вона шукає щось нове і цікаве для своїх учнів. На її уроках завжди весело, енергійно, різноманітно. Вона добра, ніжна і мрійлива, вірить, що в кожній дитині є вогник - варто тільки уміло його запалити.

СОЦІАЛЬНИЙ ПЕДАГОГ, ШКІЛЬНИЙ ПСИХОЛОГ ТА ВИХОВАТЕЛЬ ГПД

Єлисєєва Наталія Олександрівна

Наталя Олександрівна дуже чуттєва, спокійна, мудра людина. Вона намагається кожному прийти на допомогу, кожного підтримати і словом, і ділом. А її цікаві та захоплюючі заняття припали до душі усім дітлахам. Коли вона з'являється на порозі класу,  діти радіють в очікуванні чогось незвичайного. До неї можна звернутися за порадою, довірити секрети і бути впевненими, що вона їх збереже і радо допоможе!

ВИХОВАТЕЛЬ ГПД

Коханевич Катерина Микролаївна

Катерина Миколаївна - молода вчителька, сповнена енергії та доброти. Всю свою турботу вона щоденно дарує діткам, а вони щиро полюбили   її. Вона завжди усміхнена, привітна, охайна. Під час роботи вчителька  втілює самі оригінальні та креативні ідеї, працює з учнями активно і весело!

ВИХОВАТЕЛЬ ГПД

Джерелейко Марія Андріївна

Марія Андріївна - весела і доброзичлива. Щойно переступає поріг школи, діти радо її  зустрічають, діляться своїми враженнями і емоціями. Вона завжди привітна і щира, всім серцем любить дітей, допомагає їм долати будь-які труднощі.

«  Березень 2024  »