Четвер, 25.04.2024, 09:52

І найкращі побажання -
І людині, і родині,
І матусі-Україні!

Кожна людина на планеті з нетерпінням чекає новорічних свят, особливо дітвора. Вони щиро вірять у дива, загадують бажання і сподіваються на найкращі подарунки під подушку, біля ялиночки, або ж навіть з рук самого Діда Мороза!

У нашій школі цілий грудень ще з порогу відчувався новорічний настрій. Класні кімнати прикрашені виробами діток, на вікнах - зимові витинанки , виготовлені на групі продовженого дня, а на деревах яскравими вогниками виблискували гірлянди. Все в очікуванні новорічного свята.

Та напередодні, а саме 19 грудня до учнів Процівської школи завітав агент Святого Миколая. Саме він пильно спостерігав за дітками, хто був чемний, хто старанно вчився, хто вчасно приходив до школи, хто шанував інших. Нікого не забув. Усі діти отримали від почесного агента солодощі!

І ось настав довгоочікуваний новорічний ранок. Усі зібралися у процівському клубі навколо красуні-ялинки у святково вбраній залі. Зустрічала гостей Снігова Королева зі своїми оленями. Та хотіли завадити святу чортенята та янголята своїми сварками. Тож довелося викликати Пані Ангеліку та Міс Демоніку. Вони і залишилися подивитися на святкове дійство, яке заздалегідь приготували усі учні нашої школи. Діти старалися - красиві, веселі і милі вони дарували усім віршики, пісні, таночки (хореографічна студія) та найщиріші побажання. А найменші першокласники потішили усіх казкою "Колобок по-новому". Завершилося свято музичним привітанням від дитячого вокального ансамблю та солодкими подарунками від Діда Мороза!

Ми щиро вітаємо усіх з Новим 2019 роком і бажаємо здійснення усіх добрих сподівань, миру, тепла і затишку!

Переглядів: 274 | Додав: olyakinter | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2019  »