Субота, 20.04.2024, 07:59
Головна » 2016 » Січень » 27 » Усі найкращі побажання, Вам, шановні вчителі!
Усі найкращі побажання, Вам, шановні вчителі!

За розум осяйний,

За мудрість й доброту від Бога,

Прославимо в віках -

Звеличимо в піснях –

Високу працю педагога.

Є у році особливе свято – день вчителя. В цей день усі найкращі побажання звучать в адресу невтомних працівників освіти, котрі своє життя присвячують вихованню і навчанню маленьких особистостей. Вдячні учні обдаровують своїх вчителів самими приємними словами подяки за їхні труди. 2 жовтня 2015 року з цієї святкової нагоди у приміщенні  Процівського клубу наші дітки підготували концерт для вчителів. Скільки приємних побажань пролунало зі сцени, оспіваних у піснях місцевого ансамблю під керівництвом Лузан Тетяни Валерівни та акомпануванням Лузана Олександра Володимировича. З першими побажаннями виступила директор школи Косовець Оксана Олексіївна, котра привітала колег з їх професійним святом та побажала творчого натхнення в роботі, терпіння та благополуччя, миру та злагоди в сім’ях. Всі чотири класи оригінально, з гумором поздоровили своїх вчителів та працівників школи. Особливо всім сподобались гуморески у виконанні 1 класу.  А як красиво і душевно привітали педагогів учні 3 класу, присвятивши їм пісню «Мільйон троянд».

Ми , вчителі, в свою чергу хочемо подякувати батькам всіх наших учнів за таких прекрасних, розумних , вихованих дітей. Адже немає більшої радості для вчителя, як бачити, що вся його праця не даремна. Щоденно наші спільні діти роблять маленькі кроки на зустріч дорослому майбутньому. Тому нашим обов’язком є підтримувати їх у всіх починаннях і надалі виховувати , навчати, любити наших діток і горіти творчим натхненням разом з ними!

Переглядів: 473 | Додав: olyakinter | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2016  »