Четвер, 25.04.2024, 23:42
Головна » 2013 » Грудень » 10 » УКРАЇНСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ
УКРАЇНСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ
Цього дня було в школі весело і гамірно. Адже вся шкільна родина святкувала українські вечорниці. Заздалегідь школярі разом зі своїми вчителями ретельно готувалися до свята: вивчали пісні, вірші, гуморески та жарти, танці.
... Святково, по-українськи прибраний зал. На сцені дід Степан і баба Параска, які давно вже чекають на хлопців та дівчат.
І ось чути здаля як лине українська пісня. Це дівчата прийшли на вечорниці. А що вже красиві, моторні, жартівливі! І пісень співали діду та бабі, і вареники навчились ліпити. Та й хлопців не довелось довго чекати. З веселою козацькою піснею "Ой на горі та й женці жнуть" вони прийшли на вечорниці. Хлопці-козаки прийшли не з пустими руками. Вони принесли цілу торбу українських прислів'їв, загадок, пісень.

Позмагались в іграх "Хто спритніший?" та "Звари борщ". Розвеселила глядачів "корова", що прийшла на свято й собі потанцювати.
Уважно із цікавістю слухали козачата слухали розповідь мами Антона Остапчука (4 клас) про елементи українського одягу. Юлія Фасхутдінова, Олена Кузьменко, Любов Урсуляк (мами учнів 3 класу) демонстрували українські вишиванки, плахти, корсетки, вінки та пояси.
Цікавим був конкурс "Хто швидше?". Козаки позмагались хто швидше з'їсть вареники. Переміг Дмитро Колотуша, а з татусів - Михайло Урсуляк.
Закінчились вечорниці віночком українських пісень. Школярі, вчителі та гості були радісні і щасливі. Всіх об'єднала українська пісня, українські традиції, любов до рідної неньки-України!

Автор Розумна Ліна Михайлівна
Переглядів: 1127 | Додав: Djmelik | Рейтинг: 0.0/0