Вівторок, 23.04.2024, 22:41

вкоротила сонячні дні.

І дерева стоять златокосі,

і небо наче в тіні.

Вже у теплі краї відлітають

голосисті ключі журавлів.

Люди щедрий врожай збирають,

у перервах осінніх дощів.

Щедра осінь – ти пахнеш медами,

і фарбуєш усе на землі.

Ти приходиш з зерном і плодами,

Відчиняєш двері зимі!

Вже традиційно в нашій школі 25 вересня 2015 року пройшло свято осені, квітів та врожаю. Веселим, святковим та яскравим виявився цей день. Над підготовкою до свята працювали всі – і класоводи з дітками, і музичний керівник Лузан Тетяна Валерівна з ансамблем, і батьки учнів. Не з пустими руками  прийшли дітки на свято  – вони принесли щедрі дари осені на виставку. Чого тільки там не було – і  городні врожаї, і стиглі фрукти, і вироби з осінніх матеріалів – все оригінально оформлено та прикрашено. Тому директор школи Косовець Оксана Олексіївна розпорядилася провести конкурс серед дитячих робіт, аби заохотити найстаранніших учнів. Компетентне журі, до складу якого  входили члени батьківських комітетів класів обрали переможців. Похвальними грамотами було нагороджено Волонтирець Маргариту, ученицю 4 класу, Лузан Владислава, учня 3 класу, Присяжного Тимура, учня 2 класу, Кінтер Ярослава, учня 1 класу та Луговську Поліану, ученицю 1 класу. Проте всі, хто приніс вироби також отримали солодощі. Свято вдалося на славу – були і пісні, і сценки від кожного класу, і веселі конкурси! А в кінці  свята Оксана Олексіївна всім подякувала і побажала наснаги у навчанні та щедрого навчального року.

Переглядів: 442 | Додав: olyakinter | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2016  »