П`ятниця, 29.03.2024, 15:28
Головна » 2014 » Грудень » 13 » Свято квітів
Свято квітів
Прекрасна золота пора, Чарує барвами своїми. Куди не глянь – всюди краса Крізь жовте листя прогляда. Осінь… Осінь… Скількома поетами оспівана… Завжди вабить своєю красою. І не лише різнобарвним листям чарує, а ще й людей взимку годує. Щедра осінь дарами: жовте й буре листя, прекрасні різнобарвні квіти, корисні овочі й смачні фрукти. Такої пори хочеться творити… Творити красу своїми руками з тих дарунків, які дає ця щедра пора року. Учні нашої школи з нетерпінням чекали свята Квітів. Кожного дня вони придумували все нові й нові ідеї для своїх композицій. Нарешті дочекались виставки! Яким різнобарв’ям засяла школа! Гена й Чебурашка прогулювались по осінньому лісі, дід Панас сидів на городі, й Черепаха Аха була надзвичайна, грибні і квіткові галявини так і вабили своєю красою…А які прекрасні композиції були в учениці 1 класу Шкари Таїсії, сестер Волнтирець Маргарити (3 клас) та Волонтирець Анастасії (4 клас), Списа Захара (3 клас), Сергієнка Євгенія (4 клас) та Канюченка Максима (4 клас). В кінці тижня Квітів до нас у школу завітала Осінь-чарівниця разом зі своїми дарунками. Дітки підготували цікавий концерт: розповідали вірші про осінь, співали пісні, проводили цікаві конкурси. Панувала легка атмосфера, свято пройшло на одному подиху. На закінчення директор школи – Косовець Оксана Олексіївна нагородила усіх діток, які принесли композиції, солодкими призами. Хочеться, щоб таких солодких свят було побільше.
Переглядів: 539 | Додав: Djmelik | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2014  »