Середа, 24.04.2024, 04:27
Головна » 2016 » Травень » 3 » Свято Букваря 2016
Свято Букваря 2016

Є така шкільна прикмета- закінчивши вивчати буквар першокласник офіційно стає школярем. Найменші учні школи на цьому етапі вже вміють читати, писати і рахувати. Тож саме з цього приводу існує традиція влаштовувати свято Букваря. Цьогорічні першачки готувалися до свого свята довго і старанно. Разом з класоводом і вихователем розучували вірші , співали пісні і готували веселі сценки. Та своє свято вони зустрічали не самі.

22 квітня 2016 року в гості до першокласників завітали казкові герої, що дізналися про свято від свого друга Букварика (Фасхутдінов Ігор). Це і Фея(Чернова Поліна), і Попелюшка(Шевченко Ксенія), і Червона Шапочка (Волонтирець Маргарита),і Дюймовочка(Пальчик Валерія), і навіть Кіт у Червоних чоботях(Лузан Владик), а також маленький зайчик-пострибайчик(Пончко Захарій). І вирушили вони з учнями до країни Алфавітії, де кожен впізнав вивчені літери і розповів вірш про них. Казкові герої погралися в цікаві ігри з дітлахами, загадували загадки та придумували запитання. Ну і звичайно всі вони бажали діткам гарно навчатися, любити і шанувати книги і науку. Діти ще й відвідали лісову школу, у якій навчаються лісові учні- Ведмедик Медолюб (Олешко Ілля), Їжачок Колько-Колючка (Сидорчук Дмитро), Зайчик Вухань( Каракай Олександр) , Вовчик Сірко( Яценюк Дмитро), і звичайно, неперевершена вчителька Пантера Ягуарівна( Замотіна Поліна). На уроці в лісовій школі всі учні разом з вчителькою вирішували, як нарешті навчити Вовчика читати.

На завершення свята мудрий Букварик передав першачків своїм наступницям-книгам: Математиці ( Наконечна Діана), Рідній мові( Списовська Альона), Читанці( Замотіна Софія) та Природознавству( Приходько Вікторія). Дітки урочисто пообітцяли " не лінуватись, на відмінно і добре навчатись!". Тож з цього моменту першокласники готові до довгого навчального шляху, але назавжди вони запам'ятають свїй перший учнівський підручник-Буквар.

Переглядів: 782 | Додав: olyakinter | Рейтинг: 0.0/0
1 vlad1977
Ольга Сергiївна! Я вражена вашою працею. Сайт став цiкавою та приємною несподiванкою. Успіхів Вам.

2 olyakinter
Дякую щиро.