П`ятниця, 26.04.2024, 19:30
Головна » 2016 » Лютий » 18 » Семінар-практикум "Впровадження програми ГАШ"
Семінар-практикум "Впровадження програми ГАШ"

Наш рідний Проців – Батьківський дім,

Полон акацій, вечірній дзвін.

Летять лелеки на клич Дніпра,

Через криницю, що край села.

Завітайте до нас у неділю,

Завітайте до нас назавжди,

Тут знайдете ви щирість і ласку,

Теплий хліб, молоко, пироги.

З такими щирими, теплими словами 17 лютого 2016 року вітали в нашій школі гостей семінару- практикуму  « Для громади суперклас – буде все гаразд у нас» .

Цього світлого лютневого ранку до нас завітали 14 гостей з різних шкіл району на чолі з  завідуючим районного методичного кабінету відділу освіти Кравцовим Віктором Івановичем та методистом  районного методичного кабінету по роботі з педагогічними кадрами Чигрин Тетяною  Володимирівною.  Радо привітала гостей на порозі школи директор Косовець Оксана Олексіївна , яка після вступного слова провела цікаву екскурсію освітньо-культурним центром села. Наші колеги відвідали алею пам’яті, сільський парк, спортзал , прогулялися територією ДНЗ «Лісова казка», завітали до двох корпусів школи, де зайшли до діток на уроки 1-4 класів.

Також зацікавила наших гостей виставка гурткових робіт наших учнів.

Після прогулянки Оксана Олексіївна запросила всіх переглянути презентацію по темі семінару, розроблену вчителем Кириченко В. О.

Не минув наш семінар без святкового дійства. Учні школи в приміщені Процівського клубу показали фрагменти улюбленого свята «Українські вечорниці». Як завжди,  наші дітки проявили  всю свою майстерність, творчість і талановитість. На завершення свята директор школи Косовець Оксана Олексіївна подякувала  всім родинам, що прийняли участь у підготовці до свята .  Зі словами вдячності від гостей виступила методист районного методичного кабінету по роботі з педагогічними кадрами Чигрин Тетяна Володимирівна , яка поділилася позитивними враженнями від переглянутого дійства.

На кінець семінару за круглим столом відбулося підбиття підсумків. З словами підтримки виступила голова Чешко Любов Іванівна , яка незмінно в усьому допомагає рідній школі.

Ми, в свою чергу, сподіваємося , що наші гості отримали море позитивних вражень і завітають до нас ще не один раз!

Переглядів: 570 | Додав: olyakinter | Рейтинг: 5.0/1
1 Djmelik