Субота, 27.04.2024, 01:52
Головна » 2017 » Травень » 8 » ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ!
ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ!

"Урочистих днів багато на листках календаря,

А між ними й наше свято − вшанування Букваря.

День веселий й сумовитий. Свято перших букварів.

Сходинка в житті важлива для маленьких першачків!"

5 ТРАВНЯ 2017 РОКУ у стінах Процівської ЗОШ І ступеня у приміщені першого класу урочисто відбулося свято прощання з Букварем. Це веселе  і , водночас , сумне свято. Веселе, бо ж ще нещодавно маленькі першачки вперше сіли за парти і схвильовано гортали сторінки свого першого Букварика, а від нині  - вони справжні школярі, мудрі учні , які вміють читати, знають всі літери і цифри, активні дослідники Країни Знань. А сумне це свято тому, що як швидко плине час, так скоро ці дітки стануть дорослими, і цей день лише вкотре нагадує нам, вчителям, батькам, як швидко зростають наші діти...

У святково прибраний клас завітали всі батьки та гості, а також директор школи та вчителі. Свято розпочалося весело з зустрічі живого Букваря (Владика Лузана)

Та завітав він не сам, а привів засмучену царицю Абетку (Пальчик Валерію), котра дорогою розгубила свої літери з чарівного кошика.

Та надопомогу їй прийшла Мишка (Чернова Поліна), яка точно знала, що дітки першого класу позбирають всі літери.

Учні не просто розповіли про знайомі їм букви, а склали з них справжній квітковий віночок навколо Абетки.

Привітати винуватців свята прийшли і третьокласники з смішною  гумористичною сценкою про клоуна Боба.

У подарунок Букварикові звучали пісні і від всього класу, і сольно від Лізи Пилипенко, що виконала пісню "Струмочок".

А ще в гості до діток завітав Незнайко( Гайдамака Олексій) та погрався у веселу гру " Збери слово", під час якої учні довели, що дійсно вміють читати.

Для всіх присутніх дітки затанцювали таночок зі своїми буквариками, який вони готували на групі продовженого дня.

Справжнім сюрпризом для батьків і діток стало відео-привітання від вчителів Кунцьо Любов Григорівни та Кінтер Ольги Сергіївни - всі дитячі фото, що вони збирали впродовж року стали чудовим матеріалом для створення святкового музичного  відео.

Зі словами подяки виступила і член батьківського комітету Босенко Ольга, котра наголосила на важливості тісної співпраці між батьками та вчителями.

Заключне слово вітання виголосила Косовець Оксана Олексіївна, відмітивши відмінну взаємну підтримку і роботу вчителів, батьків та громади.

Варто зазначити, що цьогорічні першачки надиво активні, веселі та талановиті, тож бажаємо їм сміливо крокувати Країною Знань, отримувати задоволення від цієї подорожі і завжди залишатися здоровими і щасливими!

Переглядів: 577 | Додав: olyakinter | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »