П`ятниця, 29.03.2024, 05:35
Головна » 2019 » Жовтень » 26 » Посвята у першокласники
Посвята у першокласники

Промайнули перші два місяці навчання у 2019-20 навчальному році. Вони були насичені новими враженнями, цікавими подіями у житті школи. Та найприємнішими ці дні були для найменших учнів нашої школи. Адже для них щодня було щось нове, незвідане, казкове і  чарівне. І хоч як важко прокидатися вранці, писати, вивчати нові літери, цифри, складати те все до купи, та все ж бажання навчатися і працювати, дружити і підтримувати один одного перемагає все!

Тож традиційно вже для нашої школи,  25 жовтня у стінах Процівського клубу відбулася посвята першокласників.

Дуже весело, активно і насичено! Діти тішилися, а дорослі раділи за своїх діточок. Адже вони показали не тільки усі свої вміння, а й довели, що гідні звання "школяр"! У цьому їм допомагала їхня шкільна матуся, яка перевтілилася у Осінню красуню. А перевіряла діточок вихованка країни Знань Двієчка, яка ніяк не вірила, що перед  нею справжні школярі. Та все ж діти довели, що вони не даремно ходять до школи. За що і отримали значки- "Першокласник 2019".

Та найбільше усіх приєно вразив подарунок сім'ї Міши Сапожинського , а саме авторська  пісня про шкільне життя. Його творчі батьки за лічені години до свята написали прекрасну пісню і презентували її на святі. І ці слова залишаться у багатьох серцях на всі шкільні роки!

Ми всі бажаємо нашим маленьким учням впевнено крокувати дорогою знань, здобувати нові вміння, вчитися з задоволенням, мислити творчо і   креативно, дружити, любити, пітримувати один одного!

В добру путь!

Переглядів: 361 | Додав: olyakinter | Рейтинг: 0.0/0