Четвер, 25.04.2024, 13:19
Головна » 2013 » Грудень » 2 » КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ!
КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ!

З давніх-давен людям відомо: «Дерево життя – це гілочка, на якій ростуть три листочки. Перший листочок – символ минулого, другий – сучасного, третій – майбутнього». І всі ми знаємо: хто не пам’ятає  минулого – не матиме майбутнього.

Запорізька Січ… Мабуть, немає такого українця, який би не чув про неї, про подвиги запорізьких козаків, про їхню боротьбу з поневолювачами. Юні хлопці та дорослі чоловіки кидали свої сім’ї для того щоб захистити найрідніше – Батьківщину. На згадку про їхню нелегку долю та про великі подвиги в ім’я України, колектив нашої школи провів спортивні змагання «Козацькому роду нема переводу».

В змаганнях брали участь дві команди: «Січові стрільці» та «Козачата», команди-вболівальники, а також батьки учнів школи. Отже, почали!

Насамперед обидві команди проголосили свої девізи та привітали команду-суперницю. А який же це козак без щирої української пісні?! Й, відповідно, усі дружньо проспівали пісню про веселих козачат. Після такого емоційного заряду розпочались змагання.

Ось і закінчились наші змагання. Сильні духом козацькі нащадки трохи потомились, але вогник боротьби блищить в очах у кожного з присутніх. Адже всі ми українського роду, а це значить, що жага до свободи і до перемоги завжди палатиме в наших серцях.

Автор Хомова Інна Миколаївна

Переглядів: 538 | Додав: Djmelik | Рейтинг: 0.0/0