П`ятниця, 26.04.2024, 22:39
Головна » 2016 » Березень » 9 » Дівчаток нашої школи вітали їхні однокласники!
Дівчаток нашої школи вітали їхні однокласники!

Хай пролісок перший дарує вам ніжність,

А сонце весняне дарує тепло!

У березні вітер несе хай надію,

І щастя, і радість, і тільки добро!

У ці світлі березневі дні настрій дівчаток нашої школи поліпшували парубки! Напередодні свята не лишили без уваги хлопчики своїх однокласниць. Заручившись підтримкою класоводів і батьків , хлопці в кожному класі оригінально, весело і чуттєво привітали своїх дівчаток. Звичайно й прекрасні листівки отримали наші красуні. Словами вдячності порадували своїх мам їхні сини - за всі турботи, схвильовані почуття і переживання, за миті радості, за щоденну любов, підтримку і піклування. Так приємно споглядати, як майбутні чоловіки романтично, по дорослому, але з дитячою мрійливістю вітали дівчаток зі святом весни. Саме в такі моменти  ми, дорослі, розуміємо  , що наші дітки - це наше дзеркало, плоди нашого виховання. Важливим є розуміння того, що саме в цьому віці формуються їхні почуття відповідальності, зібраності, самостійності. Дивлячись на таких чудових хлопчиків, ми розуміємо - наше майбутнє в хороших руках! Адже, якщо вони самі розуміють важливість привітання прекрасної половини людства - мам, бабусь, сестер і подруг, це говорить про їхню вдячність , повагу і любов.

Від імені всіх дівчаток , а також вчителів і працівників нашої школи ми дякуємо за всі теплі слова в ці передсвяткові дні, за всі квіти і листівки, за розуміння, підтримку і повагу. І , звичайно, хотілося б всім побажати яскравого сонечка, блакитного мирного неба, море квітів, радості і здоров'я, та здіснення всіх найзаповітніших мрій!!!

Переглядів: 435 | Додав: olyakinter | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2016  »