П`ятниця, 19.04.2024, 08:08

Не робили зла ніколи.

Щоб ми татка шанували

І матусі помагали.

Щоб жили ми всі здорові,

Завжди в мирі і любові.

Такими гарними словами дівчинки-ангелочка розпочалося святкування Дня Збройних сил України у нашій школі. На святкування були запрошені татусі та дідусі учнів і учениць, вчителі. Тож, свято почалося!!!

Перше слово для привітання було надано безпосередньо хлопчикам, які від щирого серця вітали своїх батьків:

Я вітаю діда, тата

З чоловічим справжнім святом!

Хто Вітчизну боронив –

Привітання заслужив!

Після таких гарних слів учні першого класу виконали пісню «Ми веселі козачата», за що отримали бурхливі оплески глядачів.

Далі естафету привітань хлопці передали дівчатам. Думаю, вони про це не пошкодували! Адже на свою адресу учні почули жартівливі вірші-привітання, які одночасно й розвеселили присутніх.

Та найбільше сподобався усім глядачам східний танець у виконанні дівчаток. Під  турецьку музику в  східних костюмах учениці виконали красивий таночок, в якому брав участь справжній султан – хлопчик з першого класу, який дружить з усіма дівчатками в школі.

Та яке ж свято без веселих конкурсів та розваг?! Усі татусі прийняли участь в конкурсі «Знайди свою дитину». На радість діткам всі батьки з зав’язаними очима все ж таки змогли впізнати своє дитя.

Також наших чоловіків перевіряли на вміння робити компліменти жінкам та на те чи зможуть вони без своїх дружин заплести косу своїй доньці.

Змагалися й наші учні в конкурсах «Найрозумніший», «Найчемніший», «Знайди свій портфель». Всі школярі брали досить активну участь у змаганнях.

Тож, не дивно, що після свята присутні батьки та учні були задоволені та з гарним настроєм продовжили свій день.

Переглядів: 734 | Додав: Djmelik | Рейтинг: 0.0/0

«  Липень 2014  »