П`ятниця, 26.04.2024, 06:07

Всіх ворогів вони долали,

Всі землі наші зберегли,

Завжди від лиха захищали

І гордо прапор наш несли!

Сини Твоєї Батьківщини,

В них сила духу непоборна!

Козацтво - слава України,

Це гордість наша всенародна!

Ось вже два роки , як українці святкують День захисника України саме 14 жовтня. Це дійсно всеукраїнське свято, що співпадає з днем Покров  Пресвятої Богородиці. Сьогодні дуже актуальним є питання саме патріотичного виховання  дітей. Тож напередодні свята класоводи спільно з батьківським комітетом прийняли рішення привітати наших учнів з днем захисника України. В кожному класі нашої школи був організований виховний захід, присвячений святкуванню Дня українського козацтва. Найменших наших козачат Кунцьо Любов Григорівна привітала теплими словами, провівши бесіду про козаків, їхнє походження, розповіла вона й про свято захисника України і якими мають бути справжні захисники. У другому класі Миколаєнко Інна Миколаївна  ретельно готувала дівчаток, які вітали своїх хлоп’ят віршами про кожного з них.  Але розпочала вчителька урок з святкової вікторини, аби перевірити знання учнів про козаків – дітки охоче відповідали на цікаві запитання. Третьокласникам Ліна Михайлівна Розумна також провела історичний екскурс, та привітала майбутніх захисників, побажавши їм здоров’я, наснаги і мудрості. А найстарших наших учнів -  четвертий клас,  дівчатка разом з Віталіною Олексіївною Кириченко вітали  приємними словами, бажаючи  їм сили, розуму та миру.

Звичайно дітки ще не усвідомлюють всю відповідальність , покладену на них, як на майбутніх захисників. Проте вже зараз вони розуміють чим саме можуть бути корисними своїй рідній землі – любити її всім серцем, берегти її красу, поважати рідних і вчителів, бути дружніми, вихованими, чемними дітьми своєї України та справжніми юними патріотами.

Слава Україні!Героям слава! Зі святом всіх захисників рідної неньки України та з днем українського козацтва!

Переглядів: 589 | Додав: olyakinter | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2016  »