П`ятниця, 29.03.2024, 18:51
Головна » 2014 » Грудень » 13 » 1 вересня
1 вересня
Ось нарешті настав цей день… День, кола моя донечка вперше переступить поріг школи, вперше почує голосистий дзвінок… Мабуть більше хвилююсь, як вона… Все уже готово: білі банти, нова сукня – моя першокласниця красуня. Наче сонце світить яскравіше, Вітерець легенько повіває. І на душі стає тепліше – Дитятко в школу поспішає. Пролунав Державний Гімн, усі присутні затихли. І ось, свято розпочато. Традиційно перші слова учням, батькам та гостям сказала директор школи – Косовець Оксана Олексіївна. Саме вона запросила до школи маленьких першокласників. Відпускаю тебе, доню, У широкий світ! І молитимусь за тебе Ще багато літ… Хай щастить тобі в усьому, Науку пізнавай! Усе світле, щире добре В своєму серці зберігай! На святі Першого дзвоника були присутні гості: начальник відділу освіти Бориспільської райдержадміністрації – Неруш Микола Васильович, депутат Бориспільської районної ради – Байчас В’ячеслав Михайлович, голова сільської ради села Проців – Чешко Любов Іванівна. В свою чергу, вони також привітали всіх присутніх з початком нового навчального року. За традицією школи, першокласників та діток, які перейшли до нашої школи і стоять на лінійці вперше, частують кашею, щоб набиралися сил і наснаги для навчання. Після цього слово взяли найменші учні – першачки. Ми до школи йдем сміливо. Рідна школо, нас приймай! Хтось із нас, колись, можливо, Ще прославить рідний край. У когось це щаслива мить у житті – початок чогось незвіданого та нового, а у когось хвилююча мить – початок останнього року у рідній школі, де пройшли найкращі роки дитинства. Четвертокласники розпочинають свій останній рік навчання у стінах Процівської ЗОШ… Рік останній… Осінь золотава, У житті нашім – перший звіт… Ти – сторінка дитинства яскрава, Ти – дитинства незабутній слід. На святі були ще одні гості, які весь час нас радували музичними композиціями – Процівський хор. Їхні прекрасні пісні про дитячі роки, про школу, про першу вчительку нікого не залишили байдужим. До нас ранкової пори По веселковій смузі, Щоб привітати школярів, Прийшли казкові друзі. Буратіно, Попелюшка, Барвінок, Ромашка – усі прийшли привітати учнів з початком нового навчального року і вручили першокласникам дзвінок. Цей дзвіночок – від Ромашки Подарунок школярам. Він під сонцем золотавим Ціле літечко зростав. Теплий дощик сіяв рясно Краплі-нотки на дзвінок, А тепер нехай він вчасно В рік навчальний зробить крок! Ось дзвенить перший дзвоник у житті моєї дитини… Саме мати вночі недоспала, Не зімкнула своїх очей. В голові все думка лунала: Донечко, яка ж ти доросла стала! Ось і школа двері відкрила В свої стіни прийме тебе. Навчайся ж добре, дитино, Сонце моє золото! Продзвенів дзвінок… Першачки називають кожен свою мрію і пускають кольорові кульки в небо… Мрія, лети! Крізь незнані світи! Злітай високо, аж до неба! Серце дитяче, повне добра, Нам зігрівати треба!
Переглядів: 479 | Додав: Djmelik | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2014  »