П`ятниця, 19.04.2024, 22:18
Головна » 2017 » Травень » 8 » НАШІ УЧНІ - НАША ГОРДІСТЬ!
НАШІ УЧНІ - НАША ГОРДІСТЬ!

Щороку учні Процівської ЗОШ І ступеня з задоволенням приймають участь у багатьох всеукраїнських конкурсах, міжшкільних учнівських олімпіадах, творчих фестивалях тощо. Приємним є те, що наші дітки показують досить високі результати і стають переможцями та лауріатами. Звичайно у цьому їм допомагає підтримка родини, шкільного колективу і всієї громади.

І ось, нещодавно, учні нашої школи стали учасниками всеукраїнського фестивалю "Барвисті джерела", що проходив у с. Єрківці на Київщині. Участь прийняли - Пилипенко Ліза, Ніжинська Поліна, Наконечна Діана, Присяжний Тимур, Кияшко Владислав, Варнавська Єлизавета, Лузан Владислав, Чернова Поліна. Діти показали різні свої таланти, вокальні та інструментальні, а головне отримали величезне задоволення від спілкування з іншими талановитими однолітками. Як результат, діти отримали грамоти та сувеніри.

А ще, цього року учні та працівники  нашої школи, котрі мають поетичні та писемні таланти мали змогу прийняти участь у літературному конкурсі імені П.П. Чубинського. На початковому етапі були відібрані кращі роботи серед всіх учасників - ними стали всі бажаючі у нашій школі, і навіть вчителі( до 20 квітня 2017 року). Проте переможницями конкурсу стали  дві наші учениці  - Наконечна Діана з казковим оповіданням "Небесний Ангел" та Луговська Марійка з підбіркою власних віршів. Саме цих дівчаток нагородили дипломами переможниць та сувенірами у Великоолександрівській ЗОШ І - ІІІ ступенів на заключному етапі конкурсу 27 квітня 2017 року.

І вже традиційно, всі учасники та вся шкільна родина зібралися на шкільні літературні читання 4 травня 2017 року, де дітки самі мали змогу зачитати свої твори, поділитися враженнями від участі у конкурсах та заслухати думки вчителів, побажання від друзів та нашого шановного директора Косовець О.О.

Ну і звичайно хотілося б подякувати всім, хто активно залучається до життя школи, допомагає розвивати таланти наших учнів, надає свою підтримку. Ми вкотре переконуємося, що наші діти - найталановитіші і найкращі!

Переглядів: 694 | Додав: olyakinter | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »